FAIL (the browser should render some flash content, not this).
FAIL (the browser should render some flash content, not this).
Information technologies.
Data Solutions
Outsourcing
Consulting
 
PROOF spol. s r. o.
Továrenská 77/1
020 01 Púchov, SLOVAK REPUBLIC
tel. / fax.: +421 42 4 631 117
mail: info@proof.sk
 
Komplexné riešenia projektov v oblasti informačných technológií, ako outsourcing, školenia, poradenstvo a omnoho viac
Ekonomické informačné systémy triedy ERP, ktoré sú určené špeciálne pre veľké spoločnosti, štátnu správu, mestské respektíve obecné úrady
Ekonomické informačný systém PROOF-ISOZ sú komplexným riešením pre malé a stredné podniky pri spracovaní ekonomickej agendy, riadení a kontrole

Outsourcing

Ponúkame využívanie informačných technológii bez veľkých vstupných investícii formou dohodnutého prenájmu. Ponúkame vám kompletné riešenia, od dodania, resp. prenájmu hardvéru a softvéru (operacné systémy, informacný systém, ...), cez updaty až po školenia a konzultácie ako služby za dohodnutý pravidelný mesačny poplatok.

Outsourcing je výhodná najmä pre novovzniknuté spoločnosti, ktoré si na začiatku nemôžu dovoliť vlasté ekonomické softvérové riešenia a pre firmy, ktoré sa chcú venovať výlučne rozvoju svojej podnikateľskej činnosti a otázky ekonomického softvéru nechajú v našej správe. Úspora nákladov je významným krokom, prečo rozmýšlať o využití našich služieb.

V prípade vášho záujmu nás kontaktujte a my vám vypracujeme ponuku na prenájom na základe vašej špecifikácie a poskytneme všetky potrebné informácie vrátane školení a konzultácii.